Loading...
Team
Guy Mossoux, architect-stedenbouwkundige
guy@mossouxarchitecten.be

Nicolas Mossoux, architect
nicolas@mossouxarchitecten.be

Jill Mossoux, interieur-architect
jill@mossouxarchitecten.be

Sofie Bogaerts, architect
sofie@mossouxarchitecten.be

Charlotte Vanhoof, architect-stagiair
charlotte@mossouxarchitecten.be

Annelies De Langh, architect-assistent
annelies@mossouxarchitecten.be
Contacteer ons
Architectenbureau Mossoux bvba
architectuur | interieurarchitectuur | totaalprojecten

Berlaarbaan 167
B-2860 Sint-Katelijne-Waver

E: info@mossouxarchitecten.be
T: +32 (0)15 55 40 86

BTW: BE 0446.751.019


Vind ons op de kaart →